برگزاری کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل با محوریت بیماری کرونا در شهرستان ری

برگزاری کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل با محوریت بیماری کرونا در شهرستان ری

کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل با محوریت مبارزه با بیماری کرونا با حضور نمایندگان سازمان‌های مختلف در شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، کارگروه تخصصی پدافند غیرعامل شهرستان ری به همت واحد حوادث و مقابله با بلایای شبکه بهداشت، سه‌شنبه نهم تیرماه برگزار شد.

در این جلسه نمایندگان سازمان‌های مختلف ازجمله فرمانداری شهرستان حضور داشتند.

ابتدا منصوره جمالی نسب کارشناس مسئول واحد حوادث و مقابله با بلایای شبکه، ضمن خیرمقدم به حاضران، در مورد اهمیت آمادگی برای مقابله با تهدیدات زیست‌محیطی صحبت کرد.

جمالی نسب در این رابطه گفت: تهدیدات زیستی می‌تواند به‌صورت طبیعی یا غیرطبیعی رخ‌داده ولی درهرحال امنیت و سلامت انسان را به خطر می‌اندازد و در چنین مواقعی همه سازمان‌ها باید آمادگی کامل برای مقابله با این حوادث و کاهش عوارض آن را داشته باشند.

کارشناس مسئول شبکه با اشاره به اپیدمی کرونا ویروس گفت: شیوع ویروس کرونا نمونه‌ای از این تهدیدات است که زندگی انسان را تحت تأثیر قرار داده و در این مدت همه اداره‌ها به نحوی درگیر مقابله با این ویروس و کاهش خطرات و عوارض آن شده‌اند.

در ادامه نمایندگان سازمان‌های مختلف در مورد اقدامات انجام‌شده به‌منظور مقابله با بیماری کووید 19 صحبت کردند.

در پایان مقرر شد همکاری سازمان‌های شهرستان همچنان و به نحو مطلوب تا پایان شیوع ویروس کرونا ادامه یافته و همه افراد برای کاهش عوارض این بیماری و آلام مردم شهرستان تلاش کنند.

 

کلمات کلیدی
سعیده شریفی
تهیه کننده:

سعیده شریفی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *