مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه، تنها راه مقابله با ویروس کرونا را رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی دانست

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه، تنها راه مقابله با ویروس کرونا را رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی دانست

دکتر علیرضا صدرائی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه، مردم را به رعایت اصول بهداشتی برای کنترل ویروس کرونا دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، دکتر علیرضا صدرائی مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری با حضور در نماز جمعه سیزدهم تیرماه شهرستان، از مردم خواست تا با رعایت اصول بهداشتی و توجه به توصیه‌های متخصصان، تیم‌های بهداشتی و پزشکی را در کنترل ویروس کرونا یاری دهند.

مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری که به‌عنوان سخنران پیش از خطبه‌ها در نماز جمعه حاضرشده بود، ضمن تبریک میلاد امام هشتم شیعیان و دهه کرامت، اپیدمی ویروس کرونا را یک تهدید جهانی دانست که ابعاد زندگی انسان را در همه جهات تحت تأثیر خود قرار داده است.

دکتر صدرائی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ راه درمان قطعی و واکسنی برای این بیماری پیدا نشده است گفت: تحقیقات وسیعی در سطح جهان و در کشور برای تولید واکسن انجام‌شده است ولی تا زمان ساخت و تولید واکسن، تنها راه رعایت اصول بهداشتی است.

وی راه‌های مهم پیشگیری از انتقال این ویروس را استفاده از ماسک، شستشوی مداوم دست‌ها، پرهیز از ترددهای غیرضروری، عدم حضور در مکان‌های پرجمعیت و رعایت فاصله اجتماعی دانست.

دکتر صدرائی از همه مردم خواست تا با حفظ آرامش با دقت دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کرده و تلاش کنند در برابر این بیماری از خود و خانواده خود مراقبت کنند.

کلمات کلیدی
سعیده شریفی
تهیه کننده:

سعیده شریفی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *