بانوی قهرمان کاراته جهان، به عنوان سفیر سلامت شهرستان ری انتخاب شد

بانوی قهرمان کاراته جهان، به عنوان سفیر سلامت شهرستان ری انتخاب شد

حمیده عباسعلی بانوی قهرمان کاراته جهان و نماینده ایران در المپیک 2021، به عنوان سفیر سلامت شهرستان ری انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، حمیده عباسعلی بانوی کاراته کار قهرمان جهان و نماینده جمهوری اسلامی ایران در المپیک 2021 به عنوان سفیر سلامت شهرستان ری انتخاب شد.

دکتر علیرضا صدرائی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری در نشستی، ضمن اعلام انتخاب این بانوی قهرمان به عنوان سفیر سلامت شهرستان ری، از حمیده عباسعلی قدردانی و تشکرکرد.

مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری فعالیت ورزشکاران و مشاهیر در عرصه سلامت را بسیار مهم دانست و گفت: بی شک ورزشکاران و قهرمانان الگوی نسل جوان هستند و فعالیت این افراد در عرصه سلامت می تواند در نهادینه شدن دستورالعمل های بهداشتی در افراد جامعه بسیار مهم و موثر باشد.

دکتر صدرائی چنین فعالیت هایی را در شرایط فعلی لازم و ضروری دانست و ضمن قدردانی از حمیده عباسعلی گفت: در حال حاضرکه در شرایط اپیدمی ویروس کرونا به سر می بریم همکاری مشاهیر و قهرمانان با تیم سلامت بسیار مهم و تاثیر گذار است و می تواند مردم را بیش از پیش به رعایت دستورالعمل های بهداشتی ترغیب کند.

در این دیدار حمیده عباسعلی ضمن قدردانی از زحمات کارکنان شبکه بهداشت در دوران اپیدمی کرونا و تلاش های شبانه روزی آنها برای کنترل این بیماری، ابراز امیدواری کرد با تلاش و همدلی بتوانیم این دوران را پشت سر بگذاریم.

کلمات کلیدی
سعیده شریفی
تهیه کننده:

سعیده شریفی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *